Risus 360_2
 
 

DEĞERLENDİRMENİN AMACI

 

360° Liderlik Yetkinlikleri Değerlendirme, Şirket Yöneticilerimizin performansı hakkında Üst Yönetim, Çalışma Arkadaşları ve Astları gibi iş hayatında iletişimde bulunduğu birçok farklı kişiden geribildirim alarak Yönetsel Yetkinliklerinin farklı bakış açıları ile değerlendirilmesini amaçlamaktadır. Bu değerlendirme sayesinde Şirket Yöneticilerimizin gelişimlerine katkıda bulunarak şirketimizin ve ekip çalışmasının performansını geliştirmeyi hedeflemekteyiz. 

Bu araştırma içerisinde sizin, yöneticinizin, astlarınızın ve çalışma arkadaşlarınızın tamamlayacağı 360° Liderlik Yetkinlik Değerlendirme soru formu bulunmaktadır. Kişileri değerlendirmek için, size iletilen ilgili linkteki soruları cevaplamanız beklenmektedir. Sizin çalışma arkadaşlarınızın performansı hakkındaki görüşleriniz, onların gelişimi için büyük önem taşımaktadır. Bu anlamda sorulara dikkatle ve objektif olarak cevap vermeniz değerlendirmenin başarısı için önemlidir. 
 
 
GİZLİLİK
 
360° Liderlik Değerlendirme Sistemi uygulaması kullanım kolaylığı açısından internet erişimi ile gerçekleştirilmektedir.
 
Bağımsız bir araştırma ve analiz kuruluşu olan Risus International, verdiğiniz cevapları kesinlikle gizli tutarak analiz edecek ve elde edilen sonuçları raporlayacaktır.
 
 
İLETİŞİM
 
Değerlendirmeye ilişkin olarak danışmak istediğiniz tüm sorular/konular için (216) 3218683 numaralı telefondan Risus International Proje Danışmanımıza ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
  
Göstermiş olduğunuz işbirliği ve katkılarınız için teşekkür ederiz.  
 
 
RİSUS INTERNATIONAL
 
 
 
 
 
 
Risus Footer 2017_2